Zapytaj o wycenę

Sylwetki managerów – Agnieszka Skręty

21.04.2021

Jesteś HR Managerem z dużym doświadczeniem zarówno w firmach, w których dział HR był ustrukturyzowany, jak i w spółkach, gdzie tworzyłaś go od podstaw. Co było dla Ciebie większym wyzwaniem?

Z pewnością większym wyzwaniem jest tworzenie Działu HR, a co za tym idzie wdrożenie procesów, procedur i wysokich standardów zarządzania zasobami ludzkimi w firmie, która działa od kilku lat, ma już swoją historię i zbudowany zespół.

Dział HR kojarzy się z pracą z ludźmi, z rekrutacjami. Jak jest w rzeczywistości?

Dział HR to zdecydowanie praca z ludźmi, a rekrutacje są jednym z jej elementów. Można powiedzieć, że dla wybranego kandydata na rekrutacji to początek drogi w firmie, a Dział HR będzie mu towarzyszył od momentu złożenia oferty i zatrudnienia w firmie przez całą ścieżkę kariery w danym miejscu.

Żeby być dobrym HRowcem, trzeba potrafić słuchać ze zrozumieniem. Jak bardzo to stwierdzenie sprawdza się w Twoim życiu zawodowym?

Słuchanie ze zrozumieniem to jedno, ale najważniejsze to równowaga pomiędzy tym, że z jednej strony reprezentuje się interesy pracodawcy, a z drugiej strony najważniejsze jest zapewnienie pracownikom bezpiecznego i satysfakcjonującego miejsca pracy.

Skontaktuj się z nami!