Zapytaj o wycenę
Dołącz do nas

Kariera w OEX Fulfilio

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częścią jednej z największych w Polsce grup kapitałowych oferujących nowoczesne usługi dla biznesu. Jesteśmy przyjaznym i stabilnym miejscem pracy. Naszym celem jest budowanie zespołu złożonego z osób pełnych pasji i chęci do ciągłego rozwijania swoich talentów.

więcej o nas
Aktualne oferty pracy
Benefity
  • Grupowe, pracownicze ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Karta MultiSport
Jak rozpocząć współpracę
Proces rekrutacji
1

Publikacja oferty

Poszukiwania kandydatów prowadzimy różnymi sposobami. Publikujemy ogłoszenia na portalach rekrutacyjnych i w mediach społecznościowych. Korzystamy również z poleceń naszych pracowników.

Analiza i selekcja aplikacji

Analizujemy Twoje CV pod kątem naszych wymagań określonych w ogłoszeniu. Weryfikujemy nadesłane dokumenty biorąc pod uwagę przede wszystkim doświadczenie zawodowe i umiejętności. Ważne są dla nas również kursy i szkolenia, dzięki którym zdobyłeś konkretną wiedzę czy też podniosłeś swoje kwalifikacje zawodowe.

2
3

Rozmowa telefoniczna

Zanim zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną, możesz spodziewać się telefonicznego kontaktu ze strony naszego działu HR. Podczas rozmowy zapytamy o Twoją dyspozycyjność, oczekiwania i plany, porozmawiamy także chwilę o Twoim doświadczeniu zawodowym. Następnie przedstawimy Ci nasza firmę oraz udzielimy bardziej szczegółowych informacji o ofercie pracy, na którą aplikowałeś.

Spotkanie w siedzibie firmy

Po zakończeniu I etapu rekrutacji kandydaci, którzy najlepiej wypadli podczas wstępnych wywiadów telefonicznych, zostają zaproszeni na spotkanie rekrutacyjne z szefem zespołu, do którego trwa rekrutacja. Taka rozmowa potrwa ok. 40 minut. Podczas spotkania zapytamy Cię o Twoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, edukację, umiejętności, oczekiwania, motywację i cele zawodowe. Ważne są dla nas również predyspozycje osobowościowe. Kompetencje niezbędne na niektórych stanowiskach pracy sprawdzamy także za pomocą różnego rodzaju zadań praktycznych i symulacji. Podczas spotkania opowiemy Ci o firmie, dowiesz się więcej o naszych priorytetach, wyzwaniach i organizacji pracy. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania dotyczące stanowiska pracy, o które się ubiegasz. O wyniku rozmowy poinformujemy po zakończeniu wszystkich rozmów kwalifikacyjnych.

4

Przekonałeś nas – witamy w OEX Fulfilio

Każdy uczestnik procesu rekrutacji otrzyma zwrotną informację o jego wyniku. Jeśli nie otrzymasz propozycji pracy na stanowisku, na które aplikowałeś zaproponujemy Ci alternatywne wakaty lub zachowamy Twoje CV w naszej bazie kandydatów. Zależy nam, by utalentowani ludzie pracowali właśnie w naszej organizacji.

Jeżeli obie strony wyrażą chęć współpracy kolejnym krokiem jest dopełnienie formalności , czyli podpisanie umowy.

Wszystkie osoby biorące udział w II etapie rekrutacji zostaną poinformowane o jej zakończeniu.

Kontakt
Zainteresowany?

Jeżeli zainteresuje Cię praca w naszej firmie, wyślij nam swoje cv i na adres:

kariera@oexfulfilio.com

  • Wysyłając aplikację pocztą elektroniczną wskaż nazwę stanowiska oraz miejscowość, w której chciałbyś pracować.
  • Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pracy w naszej firmie skontaktuj się z Działem HR pisząc na adres: kariera@oexfulfilio.com
Dołącz do nas

Aktualne oferty pracy

Magazynier – operator wózków widłowych

Aplikuj

Koordynator projektów e-commerce / POSM (k/m)

Aplikuj

Opiekun Klienta (k/m)

Aplikuj

Programista/Analityk systemowy

Aplikuj

Skontaktuj się z nami!