Zapytaj o wycenę

O nas

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze logistycznej sektora eCommerce, programów lojalnościowych i materiałów POS.

Odpowiedzialność za procesy

Zajmujemy się wspieraniem i przejmowaniem odpowiedzialności za procesy logistyczne na rynku krajowym i międzynarodowym. Wyróżnia nas kompleksowość oferowanych usług, a także doświadczenie, które w połączeniu z zastosowaniem najnowszysch technologii, staje się naszym wyróżnikiem na rynku usług logistycznych.

Doradztwo i doświadczenie

Dzięki naszemu doświadczeniu, oferujemy nie tylko realizację projektów, ale przede wszystkim doradztwo w ich optymalizacji na każdym etapie.
Oddając nam całą logistykę posprzedażową nasi Klienci mają możliwość skupienia się na rozwoju i zwiększeniu sprzedaży.

Polityka OEX Fulfilio

Zapoznaj się z aktualną polityką naszej firmy:
Polityka Biznesowa 2024

Poznaj nasz zespół
Nasz zespół wyróżnia się doświadczeniem, pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy grupą ekspertów, która chętnie dzieli się wiedzą i nowinkami rynkowymi. Staramy się poznawać i rozumieć biznesy naszych Klientów, tak aby dopasować dla nich jak najbardziej optymalne rozwiązania. Wasze zadowolenie z naszych usług, jest miarą naszego sukcesu.
Zarząd
 • Arkadiusz
  Filipowski
  Prezes Zarządu/CEO
 • Iwona
  Belhouari
  Członek Zarządu/CFO
 • Grzegorz
  Wroniszewski
  Członek Zarządu/COO
Kontakt

Skontaktuj się z nami!
Wspólnie dobierzemy usługi najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Zadaj szybkie pytanie

  Fulfilio jest administratorem Twoich danych osobowych. Twoje dane przetwarzane są w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. RODO daje ci prawo do dostępu do danych, możesz również złożyć sprzeciw wobec przetwarzania. Więcej informacji o Twoich prawach i przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce prywatności: https://oexfulfilio.com/privacy-policy/.

  Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z nami!