Zapytaj o wycenę

Kompleksowa przebudowa sklepów. Modernizujemy i zmieniamy istniejącą przestrzeń sklepową, aby dopasować aranżację do aktualnych trendów i zwiększyć sprzedaż.

Jakie usługi wykonujemy?

  • Instalacja stoisk konferencyjnych i targowych
  • Montaż mebli i sprzętu elektronicznego w sklepach oraz punktach sprzedaży
  • Rebrandingi i remodelingi sklepów i punktów sprzedaży na terenie całej Polski
  • Bieżący serwis i renowacja

Jakie korzyści daje remodeling sklepu z OEX Fulfilio?

Wprowadzenie zmian w układzie sklepu niesie ze sobą wiele korzyści. Co możesz zyskać, reorganizując przestrzeń w punkcie sprzedaży?

Poprawisz doświadczenie zakupowe klientów

Lepszy układ przestrzenny sklepu sprawi, że zakupy staną się dla Twoich klientów przyjemnością. Optymalizacja alejek, klarowna organizacja regałów oraz łatwy dostęp do artykułów na półkach przełoży się na satysfakcję klientów.

Zwiększysz sprzedaż

Dobrze wyeksponowane produkty sprzyjają zwiększeniu sprzedaży poprzez lepszą ekspozycję produktów, skuteczniejsze kierowanie konsumentów w stronę produktów promocyjnych oraz poprawę efektywności działań marketingowych.

Zoptymalizujesz przepływ klientów

Poprawiając układ przestrzenny sklepu, możesz zmniejszyć zatory w alejkach, co zaowocuje płynniejszym przepływem klientów przez sklep i skróceniem czasu obsługi.

Zwiększysz efektywności pracy

Lepszy układ przestrzenny może również poprawić efektywność pracy personelu sklepowego. Ułatwi obsługę, utrzymanie porządku w sklepie oraz uzupełnianie braków towarowych.

Poprawisz wizerunku sklepu

Remodeling sprawi, że Twój sklep zyska nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Wpłynie to pozytywnie na aspekt wizualny marki oraz przyciągnie nowych nabywców.

Dostosujesz się do zmieniających się potrzeb

Pojawienie się nowego asortymentu może skutkować tym, że wyposażenie sklepu się powiększy. W takiej sytuacji warto przeprowadzić remodeling.

Odkryj potencjał przestrzeni sklepowej dzięki remodelingowi z OEX Fulfilio

Poznaj rozwiązanie, które pomoże Ci wydobyć pełen potencjał z Twojego sklepu. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z reorganizacją i optymalizacją przestrzeni sklepowej, dostosowanych do potrzeb współczesnego rynku detalicznego. Oto dlaczego warto wybrać OEX Fulfilio

Wszechstronne podejście do reorganizacji sklepu
Nasz zespół ekspertów przeprowadzi szczegółową analizę Twojej przestrzeni handlowej i zaproponuje spersonalizowane rozwiązania, które pomogą poprawić efektywność działania sklepu oraz poprawić doświadczenie zakupowe.
Bezcenne doświadczenie
Remodelingiem zajmujemy się od ponad 20 lat. Wykonujemy rocznie ponad 10 000 montażów rocznie. A do dyspozycji mamy ponad 50 ekip montażowych.
Elastyczność i indywidualne podejście
Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb i wymagań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drobnych zmian w wystroju sklepu, czy kompleksowej reorganizacji przestrzeni handlowej, możesz polegać na naszym wsparciu.
Profesjonalizm i rzetelność
Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy podejdą do Twojego projektu z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Zapewniamy rzetelność wykonania prac oraz terminowość realizacji projektu.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami!