Zapytaj o wycenę

OEX Fulfilio rozwija relacje biznesowe w Singapurze

27.02.2023

Podczas kilkudniowej podróży do Azji, Arkadiusz Filipowski i Grzegorz Wroniszewski z zarządu naszej spółki odbyli szereg spotkań z singapurskimi organizacjami, stowarzyszeniami i firmami. Wszystko to, w celu rozwoju współpracy spółki z tą częścią świata, a także wsparciu podmiotów singapurskich w wejściu na rynek europejski.

Współprace partnerskie

Podczas spotkania z Singapore Business Federation (SBF) i Enterprise Singapore, agendami rządowi wspierającymi firmy singapurskie w rozwoju sprzedaży poza Singapurem, rozmawialiśmy o możliwościach współpracy takich podmiotów z OEX Fulfilio i ograniczenia w ten sposób ryzyka związanego z ich wejściem na nowe rynki. Oferując nasze wieloletnie doświadczenie, wiedzę i wiarygodność na rynku polskim, jesteśmy w stanie w znaczny sposób, ułatwić im rozpoczęcie działalności w Europie.

Podobne spotkanie odbyło się z przedstawicielami Central and Eastern European Chamber of Commerce. Jest to stowarzyszenie promujące firmy z Europy na rynku singapurskim i odwrotnie – zapewniające wsparcie podmiotom singapurskim chcącym rozwijać skrzydła w Europie. Udało się przeprowadzić szereg rozmów dotyczących naszego udziału w tym procesie. Możliwości organizacji wspólnych eventów edukacyjnych i konferencji.

Projekt strategicznej współpracy OEX Fulfilio & BEA

Kolejną organizacją, z którą planujemy rozwijać współpracę, jest Business Engineer Asia (BEA). Rozmowy były prowadzone już wcześniej, a podczas naszej wizyty w Singapurze „dopięliśmy” ich szczegóły, dzięki czemu już teraz możemy pochwalić się nowym projektem strategicznym OEX Fulfilio&BEA. Na czym on polega?

Jest to oferta skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw z Singapuru, mająca na celu pomóc im osiągnąć sukces w Europie Środkowo Wschodniej. Poprzez jak najlepsze dopasowanie produktu do danego rynku będziemy wspierać ich rozwój w Polsce i Europie pozwalając im na  zaoszczędzenie czasu i własnych zasobów.

Pierwszym etapem projektu jest wejście na nasz rodzimy marketplace – Allegro. Zdobywając tam rozpoznawalności i budując markę swoich produktów, nasi partnerzy będą mogli z pomocą OEX Fulfilio, stawiać kolejne kroki w innych kanałach sprzedaży.

Jednak to nie wszystko, nasze strategiczne partnerstwo będzie działało w dwie strony. Dzięki projektowi, na wsparcie mogą liczyć również europejskie podmioty małej i średniej wielkości, mające ambicje pobijać rynek azjatycki. Dajemy im możliwość rozwoju na największym singapurkim marketplace – Lazada i oferujemy pełną pomoc merytoryczną i formalną w tym zakresie.

Szczegóły naszej wspólnej oferty poznacie już w marcu, ale wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu już teraz!

Pracujemy również nad projektem dla dużych graczy. Wspólnie z jedna z lokalnych organizacji, opracowujemy strategię wsparcia średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie skutecznego wejścia na rynki azjatyckie, ale o tym niebawem!

Jak widzicie tydzień w Singapurze, obfitował w owocne spotkania i mamy nadzieję, że już wkrótce przyniesie wymierne efekty, o czym oczywiście będziemy Was na bieżąco informować.

Skontaktuj się z nami!