Zapytaj o wycenę

Sylwetki managerów – Magdalena Regnowska

12.05.2021

Magda, gadżety reklamowe to świetny sposób na budowę tożsamości marki, jej identyfikację i zwiększanie sprzedaży produktów. Rynek jest bardzo konkurencyjny, a co za tym idzie wymagania Klientów stale rosną. Jak Twoim zdaniem te oczekiwania się zmieniły i do czego dzisiaj Klienci przywiązują największą wagę.

Klienci od zawsze zwracają uwagę na jakość – zarówno produktów jak i obsługi Klienta. W naszej branży liczy się przede wszystkim doświadczenie i ekspercka wiedza. Moją rolą jest wykreowanie rozwiązań optymalnych dla Klienta. Muszę brać pod uwagę takie czynniki jak budżet Klienta, oczekiwany termin realizacji, trwałość i estetyka. Znając cel marketingowy i kategorie odbiorców jestem w stanie zaproponować rozwiązania, które będą zgodne z oczekiwaniami konsumenta.  Myślę, że właśnie to Klienci cenią najbardziej. Przychodzą do nas z realną potrzebą, a my realizujemy ją w najlepszy możliwy sposób. Otwarte i partnerskie relacje budują zaufanie, które w każdym biznesie jest bardzo ważne. Klienci współpracując z nami czują się bezpieczni i myślę, że to liczy się w dzisiejszych czasach najbardziej.

Twoja praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Klienci powierzają Ci często produkcje na bardzo dużą skalę, których realizacja zależy od bardzo wielu czynników. Zapewne wiąże się to ze stresem – jak sobie z nim radzisz? Może pamiętasz najbardziej stresującą sytuację zawodową?

Realizacja dużych projektów to prawdziwa przyjemność! Ale rzeczywiście, czasem, wiąże się to ze stresującymi sytuacjami. Już podczas omawiania z Klientem założeń produkcyjnych opieram swoje relacje biznesowe na kwestiach, które są najważniejsze nie tylko w relacjach biznesowych – otwartej komunikacji i szczerości. Realizacja projektów zależy od bardzo wielu zmiennych, ale pracując z doświadczonym zespołem mam pewność, że wszystko realizowane jest dokładnie tak jak powinno . Kryzysowe sytuacje zdarzają się na szczęście niezwykle rzadko, a umiejętność wychodzenia z nich bez szwanku tylko potwierdza nasz profesjonalizm i pozwala wyciągać wnioski na przyszłość. Zgodnie z maksymą – co nas nie zabije to nas wzmocni!?

Zwykle wspierasz inne marki w ich identyfikacji, dział eProcurement posiada jednak swój własny brand. Są to puszki TINBOX. Opowiedz proszę skąd ten pomysł i jak do tego doszło.

Stworzyliśmy TINBOX aby jasno pokazać klientom, że dostarczamy szeroki wachlarz produktów, które mogą na wielu płaszczyznach wspierać wizerunek ich marki. Jesteśmy z tego bardzo dumni!
Dział eProcurement to dostawca materiałów wsparcia sprzedaży – gadżetów, dedykowanych materiałów promocyjnych oraz właśnie opakowań premium – puszek TINBOX.
Jako TINBOX jesteśmy partnerem biznesowym dla wielu marek z Polski i całej Europy. Nasze puszki często służą jako opakowania dla produktów takich jak słodycze, kawy czy alkohole, ale też mniej oczywistych. Moim zdaniem „zapuszkować” można naprawdę wiele. Warto podkreślić, że nasze opakowania są wielokrotnego użytku – często zostają w domu konsumenta i są używane do przechowywania najróżniejszych rzeczy. W ten sposób przyczyniamy się do ochrony środowiska, co w dzisiejszych czasach dla nas wszystkich powinno być priorytetem.

Skontaktuj się z nami!