Zapytaj o wycenę

Sylwetki managerów – Jacek Czerniak

16.06.2021

W OEX E-Business masz bardzo odpowiedzialną rolę. To Ty i Twój zespół odpowiadacie za automatyzację pracy magazynu. W dużej mierze to od Was zależy ciągłość pracy. Opowiedz proszę coś więcej na temat swojej roli.

Nasz zespół odpowiada za prawidłowe działanie systemu WMS, jego konfigurację, kontakt z producentem systemu. Analizujemy potrzeby Klientów i w miarę możliwości skracamy operacje. Najprościej ujmując pomagamy kontrolować i optymalizować pracę w magazynach, przyjmujemy również zgłoszenia dotyczące działania sprzętu. Od operatywności naszego zespołu w dużej mierze zależy sprawność działania magazynów.

Co Twoim zdaniem jest najbardziej wymagające na Twoim stanowisku, a co sprawia Ci największą frajdę?

Dużym wyzwaniem jest umiejętność odpowiedniej priorytetyzacji zadań. Zazwyczaj oczekuje się od nas rozwiązania każdego problemu „tu i teraz”, dlatego musimy decydować o tym, co jest priorytetem na daną chwilę.  Jeśli chodzi o zadania, które sprawiają mi największą radość, to jest to efektywne poszukiwanie nowych rozwiązań i dostosowywanie ich do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Jakie cechy charakteru szczególnie liczą się na Twoim stanowisku?

Na pewno dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego reagowania. Zdolności analityczne również mają niebagatelne znaczenie. Ważne są również kontakty interpersonalne, cierpliwość, umiejętność pracy pod presją czasu i multitasking 😊

Skontaktuj się z nami!